Web Builder

Z CVTI SR | SVS BB | Školská wikiencyklopédia
Verzia z 20:02, 10. júl 2013, ktorú vytvoril Gieci (diskusia | príspevky) (Vytvorená stránka „thumb|WYSIWYG Web Builder thumb|WYSIWYG Web Builder WYSIWYG Web Builder je vizuálny webový editor pre vytváranie we...“)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
WYSIWYG Web Builder
WYSIWYG Web Builder

WYSIWYG Web Builder je vizuálny webový editor pre vytváranie webových stránok.

Inými slovami WYSIWYG znamená, že hotové stránky sa zobrazí presne tak ako bolo navrhnuté. Môžete si vytvoriť webové stránky bez znalostí HTML. Vytváranie prebieha jednoducho umiestňovaním jednotlivých prvkov na požadované miesto (metóda drag and drop). Jednotlivé prvky sa usadzujú na obrazovku priamo do zvoleného miesta a WYSIWYG Web Builder následne sám zabezpeči vytvorenie zodpovedajúceho zdrojového HTML kódu.

Podporuje vkladanie blokov textu, obrázkov, tabuliek, prvkov Java, ActiveX, Flash, Windows Media apod priamo do vašich internetových stránok. Svoju prácu si môžete ihneď pozrieť v náhľade. Web Builder vám dá plnú kontrolu nad obsahom a vzhľadom vašich webových stránok. Súčasťou programu je aj FTP klient prostredníctvom ktorého hotové stránky rovno publikujete na web.


Návody ako pracovať a vytvárať stránky pomocou WebBuilder-u: wysiwygwebbuilder.eu/navody

Program si môžete stiahnuť na stránke: wysiwygwebbuilder.eu/stazeni - nájdete tam aj dalšie utility, ktoré vám môžu pomôcť pri tvorbe web stránky

Program je ale shareware - demo baličíček.

Cena základného balíčka sa pohybuje okolo 50 euro a jazyková lokalizácia okolo 10 euro. (ceny sa môžu líšiť od verzie/balíčka a typu jazyka)

Video ukážky[upraviť]