HP 6730 - obnova

Z CVTI SR | SVS BB | Školská wikiencyklopédia
Verzia z 07:42, 6. jún 2012, ktorú vytvoril Gieci (diskusia | príspevky) (Vytvorená stránka „HP 6730 - jedná sa o notebook z projektov MVP ZŠ Po vložení obnovovacieho DVD teba stroj reštartovať. Sledujte obrazovku a pokiaľ Vás vyzve na stlačenie ľubo...“)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

HP 6730 - jedná sa o notebook z projektov MVP ZŠ

Po vložení obnovovacieho DVD teba stroj reštartovať. Sledujte obrazovku a pokiaľ Vás vyzve na stlačenie ľubovolnej klávesy na nabootovanie z DVD - spravte to. Je to len par sekúnd.

Obnovovacie DVD s Vistou je lepšie to, čo je na stiahnutie cez portál: http://www.modernizaciavzdelavania.sk , tam je po prihlásení sa frekventantom sprístupnený odkaz na iný server, kde sú tieto ISO obnovovacie obrazy. Je lepšie, pokiaľ použijete tento napálený ISO obnovovací obraz.

Ak to nepôjde, je nutné kontaktovať Datalan. Okrem toho, čo máte napísať do e-mailu podľa reklamačného poriadku (ktorý bol aj v elektronickej podobe umiestnený do každého PC a notebooku z projektov MVP) tam napíšete, že ste sa pokúsili si preinštalovať "padnutý OS" a napriek tomu to nešlo.

Odporúčame si pozrieť: https://www.modernizaciavzdelavania.sk/UserMenu/TechnikaFAQ.aspx

  • na tejto stránke sa po prihlásení frekventantom zobrazí ten odkaz, čo presmerováva na "sťahovací" server (obnovovacie ISO obrazy)

Samotný obnovovací obraz (DVD) v sebe obsahuje aj MS Office 2007 Standard.