Epson EB-485Wi

Z CVTI SR | SVS BB | Školská wikiencyklopédia
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
Epson EB-485Wi
Epson EB-485Wi = zadná strana

Oživte svoje prezentácie v učebni bez inštalácie drahých interaktívnych bielych tabúľ. Zariadenie EB-485Wi od spoločnosti Epson je vybavené množstvom nových funkcií, ako napríklad ovládaním dvoma perami, pripojením bez použitia počítača a vstupom HDMI, a poskytuje všetko potrebné na pútavú výučbu.

Vďaka zariadeniu EB-485Wi od spoločnosti Epson ľahko dosiahnete veľký projekčný obraz s veľkosťou až 254 cm (100 palcov), ktorý je plne interaktívny na celej ploche. Vďaka dizajnu s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou môžete premietať obraz s veľkosťou 75 palcov/190 cm zo vzdialenosti len 15,5 cm. Poznámky môžete pridávať jednoducho bez vytvárania rušivých tieňov.

Tento prvý interaktívny projektor od spoločnosti Epson je vybavený dvoma digitálnymi perami, ktoré umožňujú súčasnú prácu učiteľov aj študentov. Tieto perá sú citlivejšie a ľahšie sa používajú v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi vďaka novej funkcii „vznášania“, ktorá presne deteguje polohu pera, aj keď nie je v kontakte s projekčnou plochou. Automatická kalibrácia a inštalácia bez ovládača umožňuje mimoriadne rýchle a jednoduché nastavenie.

Balenie obsahuje projektor, držiak na stenu, dve digitálne perá a nepotrebuje samostatné plátno. Projektor môžete namontovať štyrmi rôznymi spôsobmi na maximalizáciu učebných možností: na stenu, na strop alebo dokonca pod stôl alebo na jeho bočnú stranu. Montáž na stôl umožňuje spoločne pracovať s dokumentmi alebo multimediálnymi súbormi v prípade veľkých skupinových projektov.

Spoločnosť Epson navrhla tento projektor pre vás. Rýchle a jednoduché používanie a nastavenie umožňuje zapnutie a pripojenie bez čakania, kým sa zahreje. Obraz sa automaticky vykalibruje a projektor je navyše vybavený vstavaným reproduktorom s výkonom 16 W. Nástroj na okamžité poznámky umožňuje kresliť na ľubovoľné premietané pozadie alebo video a dokáže tak každý povrch zmeniť na interaktívny bez pripojenia k počítaču.

Prevádzkové náklady sú nízke vďaka lampe s dlhou životnosťou 4 000 hodín alebo štyri roky v úspornom režime a filtru so životnosťou 5 000 hodín.

Technológia 3LCD od spoločnosti Epson zabezpečuje vysokokvalitný obraz a vysoký biely a farebný svetelný výkon pre živé, prirodzené farby a hlbokú čiernu farbu dokonca aj pri dennom svetle. Vstup HDMI zasa slúži na zobrazenie obsahu vo vysokom rozlíšení s maximálnymi detailmi.

  • Vysoký svetelný výkon: Biely a farebný svetelný výkon 3 100 lúmenov
  • Krátka proj. vzdialenosť: Znížený výskyt tieňov, veľkosť obrazu 0,27:1
  • Interaktívnosť: Na stole alebo stene s ľubovoľným povrchom
  • Veľký obraz: Až 100 palcov, formát 16:10
  • Jednoduchá obsluha: Dve interaktívne perá s funkciou „vznášania“

cena: cca 1804€ (19.12.2012) - http://ediscomp.sk

Vyhľadávanie na portály www.heureka.sk