Kategória:ZyXEL

Z CVTI SR | SVS BB | Školská wikiencyklopédia
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Spoločnosť ZyXEL patrí už viac než 20 rokov k popredným svetovým dodávateľom sieťových produktov, ktoré dokážu plniť celú škálu požiadaviek. Tieto produkty sú prvou voľbou pre mnohých poskytovateľov internetových služieb, ktorí pripájajú okolo 400.000 malých a stredných podnikov a viac než 70 miliónov koncových užívateľov na celom svete.

Pri vývoji produktov a služieb sa riadi ľudským hľadiskom: nejde len o samotné zariadenia, ale tiež o záväzok, ktorý do nich vkladá. V produktoch sa odráža porozumenie, že technológia je len tak dobrá, ako užitočná je pre ľudí, ktorí ju používajú. Preto ZyXEL pri navrhovaní každého produktu starostlivo zvažuje jeho praktickosť, hodnotu, súčinnosť so súčasnými a budúcimi technologickými štandardami a systémami, aj možnosť zlepšovať život zákazníkov prostredníctvom jeho používania.

V rámci tohoto prístupu je naša spoločnosť vedená duchom inovácie a pevným záväzkom voči svojim partnerom a zákazníkom. ZyXEL sa vyznačuje veľkým entuziazmom pre nové veci, ktorý prestupuje všetkými úrovňami našej organizácie. Preto nepretržite inovujeme, aby sme mohli uspokojovať potreby rýchlo sa meniaceho odvetvia sieťových technológií.

Toto nadšenie pre inovácie viedlo k sérii svetových prvenstiev spoločnosti ZyXEL vo všetkých oblastiach internetovej konektivity – od prvého integrovaného hlasového a faxového modemu na svete po vôbec prvé komplexné riešenie IPv6 pre telekomunikačných operátorov. ZyXEL je tak jedným z hlavných tvorcov informačného veku už od vzniku internetu. Od svojho založenia v roku 1989 táto spoločnosť vždy ponúkala mimoriadnu spoľahlivosť a kvalitu v rámci celého svojho sortimentu: pri bránach, routeroch, switchoch, bezpečnostných riešeniach a zariadeniach pre ústredne, či riešenia pre digitálnu domácnosť, pri pevných aj bezdrôtových technológiách.

Stránky v kategórii „ZyXEL“

V tejto kategórii sa nachádzajú 2 stránky z 2 celkom.