LanSchool

Z CVTI SR | SVS BB | Školská wikiencyklopédia
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Program LanSchool je určený pre počítačové učebne, kde sú počítače navzájom zosieťované. Žiadny iný program nie je tak jednoduchý na inštaláciu a obsluhu, ako práve LanSchool. Vytvára skutočne efektívne pracovné prostredie a umožňuje priamu interakciu učiteľa so svojimi žiakmi, čím sa pre učiteľa stáva výborným pomocníkom vo vyučovacom procese.

Učiteľ zadá zo svojho počítača zdieľanie obsahu svojej obrazovky na ostatné študentské počítače. Jednoduchým spôsobom môže takto vyučovať a prezentovať pomocou rôznych programov, aplikácií a žiaci uvidia na svojich monitoroch iba to, čo prezentuje vyučujúci. Týmto je zamedzené študentom rozptyľovať sa inými nežiaducimi prvkami, takže učiteľ sa môže venovať plne svojej prezentácii a tým učiť viac efektívne.

Program LanSchool získal prestížne medzinárodné ocenenie Technology and Learning Awards of Excellence. Súčasťou nezávislej komisie sú učitelia, IT odborníci a školitelia z celého sveta.

Štruktúra programu zohľadňuje požiadavky na Váš čas a schopnosti. Je vytvorený tak, aby inštalácia a ovládanie boli pre Vás jednoduché a intuitívne.

Viac na stránke: http://www.lanschool.sk/