Free Ope­ner: Rozdiel medzi revíziami

Z CVTI SR | SVS BB | Školská wikiencyklopédia
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
(Vytvorená stránka „'''Free Ope­ner''' je uži­toč­ná uti­li­ta, kto­rá do­ká­že ot­vo­riť viac ako 80 for­má­tov sú­bo­rov. Ne­chý­ba pod­po­ra kan­ce­lár­skych...“)
 
Riadok 1: Riadok 1:
'''Free Ope­ner''' je uži­toč­ná uti­li­ta, kto­rá do­ká­že ot­vo­riť viac ako 80 for­má­tov sú­bo­rov. Ne­chý­ba pod­po­ra kan­ce­lár­skych sú­bo­rov, vi­dea, audia, ob­ráz­kov, ale aj ar­chí­vov. Ce­na prog­ra­mu je ta­kis­to veľ­mi lá­ka­vá - Free Ope­ner je dos­tup­ný bez­plat­ne.  
+
*'''Free Ope­ner''' je uži­toč­ná uti­li­ta, kto­rá do­ká­že ot­vo­riť viac ako 80 for­má­tov sú­bo­rov. Ne­chý­ba pod­po­ra kan­ce­lár­skych sú­bo­rov, vi­dea, audia, ob­ráz­kov, ale aj ar­chí­vov. Ce­na prog­ra­mu je ta­kis­to veľ­mi lá­ka­vá - Free Ope­ner je dos­tup­ný bez­plat­ne.  
[http://www.filehorse.com/download-free-opener/ Stiahnite si program]
+
*[http://www.filehorse.com/download-free-opener/ Stiahnite si program]
  
  

Verzia zo dňa a času 05:11, 6. apríl 2013

  • Free Ope­ner je uži­toč­ná uti­li­ta, kto­rá do­ká­že ot­vo­riť viac ako 80 for­má­tov sú­bo­rov. Ne­chý­ba pod­po­ra kan­ce­lár­skych sú­bo­rov, vi­dea, audia, ob­ráz­kov, ale aj ar­chí­vov. Ce­na prog­ra­mu je ta­kis­to veľ­mi lá­ka­vá - Free Ope­ner je dos­tup­ný bez­plat­ne.
  • Stiahnite si program