Vizualizéry

Z CVTI SR | SVS BB | Školská wikiencyklopédia
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Snímanie a projekcia obrázkov, textu, 3D objektov, mikroskopických objektov, dokumentov. Uloženie obrazu do pamäti (vrátane pamäti počítača), zmrazenie, otočenie obrázkov atď. Pripojenie k PC, dataprojektoru, monitoru, TV. Vhodné na prezentácie, vyučovanie, rôzne typy školení.

Použitie na školách, konferenčné a školiace miestnosti, priemyselné odvetvia, laboratória, atď. Ideálne všade tam, kde sa používa dataprojektor. Spolu s interaktívnou tabuľou vytvorí dokonalú interaktívnu prezentáciu pre pohodlnú a efektívnu prácu.

Majú hmotnosť len okolo 2kg a vďaka mechanickému pohyblivému ramenu sa dokážu prispôsobiť akémukoľvek miestu pre snímanie pracovnej plochy alebo okolitého prostredia. Sú malé a ľahko prenosné, vďaka čomu sa môžu robiť školenia, prezentácie, atď. na ľubovoľnom mieste. Umožňujú zachytávať obrázky, ich uloženie a následné prehrávanie.

Vizualizéry majú funkciu tiež ako PC kamera s možnosťou prenosu obrázkov pomocou USB káblu. Zobrazujú do rozlíšenia 1024 x 768. VGA výstup umožňuje pripojenie k monitoru alebo projektoru. S-Video a Kompozitný výstup umožňuje pripojenie k TV.

zoznam vizualizérov